© UNICEF/UN0535332/Djemidzic

KTO ZÍSKAL
TITUL ŠKOLA PRIATEĽSKÁ K DEŤOM 2022/2023?

Milí účastníci programu ŠKOLA PRIATEĽSKÁ K DEŤOM,

v tejto tabuľke si môžete skontrolovať všetky aktivity, ktoré bolo potrebné splniť na získanie titulu ŠKOLA PRIATEĽSKÁ K DEŤOM. Tabuľku budeme aktualizovať každý utorok, keďže informácie o zbierke sa nám aktualizujú postupne. Školám, ktoré už majú splnené všetky aktivity budeme postupne zasielať certifikáty a nálepky. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte školského koordinátora Lukáša Cerovského, skoly@unicef.sk, 0918 795 576.

TRI KRITÉRIÁ NA ZÍSKANIE TITULU ŠKOLA PRIATEĽSKÁ K DEŤOM 2022/2023

1. VZDELÁVACIA AKTIVITA

V rámci programu stačí pripraviť aspoň jednu vzdelávaciu aktivitu podľa vlastného výberu do konca školského roka 2022/2023 pre ľubovoľný počet žiakov.

Čo všetko tento rok pripravujeme, aby bola pre vás príprava vzdelávacej aktivity čo najjednoduchšia?

Všetky materiály budeme postupne dopĺňať a niektoré z nich budú aj vo verzii pre mladšie deti. Stačí kontrolovať túto stránku a postupne budeme dopĺňať jednotlivé materiály.

! POTVRDENIE O ABSOLVOVANÍ VZDELÁVACEJ AKTIVITY !

Nezabudnite nám po uskutočnení vzdelávacej aktivity zaslať Potvrdenie o jej absolvovaní na: skoly@unicef.sk. Len tak sa dozvieme, že ste ju so svojimi študentmi/študentkami absolvovali.