Chcem prispieť
Chcem prispieť

Staň sa
svetovým rodičom

Pravidelné prispievanie na programy UNICEF

STAŇ SA SVETOVÝM RODIČOM

 

Váš mesačný príspevok nám umožní doručiť pomoc na miesta, kde ju deti v tejto chvíli najviac potrebujú.

Pravidelné prispievanie patrí medzi najefektívnejšie formy pomoci. Práve vďaka našej rodine pravidelných prispievateľov dokážeme efektívne plánovať a v prípade humanitárnych kríz reagovať okamžite. Nie všetky humanitárne krízy, ktoré sa udejú vo svete, skončia na titulných stránkach novín. UNICEF reaguje na všetky mimoriadne udalosti, poskytuje ochranu a pomoc deťom, ktoré by inak zostali v zabudnutí. 

Aby sme dokázali splniť náš cieľ a pomáhať deťom kdekoľvek na svete, potrebujeme Vašu podporu. Váš dar dá ohrozeným deťom nádej - nádej na lepší život, zabezpečí im strechu nad hlavou, vodu, jedlo, lieky…. 

 

Program SVETOVÝ RODIČ UNICEF pomáha všade tam, kde sa deti ocitnú v núdzi. Tým, že sa stanete jeho súčasťou, pomôžete zlepšiť svet detí ešte dnes.

 

Za Vašich 10 € mesačne, zabezpečíme napríklad tablety na vyčistenie takmer 12 000 litrov vody. Vďaka Vášmu pravidelnému príspevku umožníme deťom piť nezávadnú vodu. Nedostatočná hygiena a kontaminovaná voda spôsobujú nebezpečné ochorenia, ktoré ohrozujú životy detí.