Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ
© UNICEF/UN0267188/Herwig

Ako prežiť naozaj
šťastný rok?

Keď sa dieťa narodí, rodičia si želajú, aby ich dieťa bolo šťastné. Na nový rok si zvykneme vzájomne v rodinách, či medzi kamarátmi popriať šťastný nový rok. Napriek tomu štatistiky hovoria o tom, že čoraz viac detí šťastných nie je. A tak sme sa opýtali našich Junior Ambasádorov UNICEF, aké novoročné predsavzatia by si mali dať mladí ľudia, aby boli šťastnejší, aby si vzájomne neubližovali a aby mali radi seba samých. Takých, akí sú. Pretože každý mladý človek je jedinečný a tým zároveň aj výnimočný. 

 

Novoročné predsavzatia od mladých ľudí pre mladých ľudí

 


 

 

Deti a mladí ľudia sa potrebujú rozprávať. Hovoriť o tom, čo ich trápi. Majú však pocit, že sa veľa krát stretli s nepochopením zo strany dospelých, učiteľov či rodičov. Preto pripravili aj novoročné predsavzatia pre rodičov. Nájdete v nich podnety, čo by rodičia mohli zlepšiť a naopak, čoho by sa mohli vyvarovať. 

 

Novoročné predsavzatia od mladých ľudí pre rodičov

 


 

 

Ak ste si už dali nejaké to novoročné predsavzatia, ako schudnúť, ako viac cvičiť, či naopak oddychovať, pridajte si aj jedno pre svoje dieťa. Aby naše deti, tu na Slovensku, patrili v roku 2022 k tým najšťastnejším na svete. Šťastný nový rok 2022 prajú všetkým naši dobrovoľníci z tímu JUNIOR AMBASÁDOROV UNICEF. 

Každé dieťa
si zaslúži
detstvo,
budúcnosť,
nádej...

PREČÍTAJTE SI VIAC

celý článok

Útok na nemocnicu Okhmatdyt poukazuje na to, že ukrajinské deti nie sú v bezpečí

© UNICEF/UNI312535/Alghabri
celý článok

Výnos zbierky umožní vyliečiť z podvýživy 1 622 detí