Chcem prispieť
CHCEM POMôcť

Vianočná zbierka
- registrácia

Milí priatelia UNICEFu,


radi by sme Vás aj tento rok oslovili s možnosťou zapojiť sa do Vianočnej zbierky UNICEF 2018.
 

Nezadržateľne sa blížia sviatky pokoja a radosti - čas, ktorý trávime so svojou rodinou, priateľmi, najbližšími... Je to aj čas, kedy si uvedomujeme, že nie každý má takéto šťastie a radi pomôžeme tým, ktorí to najviac potrebujú.

1,4 milióna detí v Južnom Sudáne, Nigérii, Somálsku a Jemene trpí hladom.  Výnos z tohtoročnej zbierky bude využitý na zabezpečenie nutrične hodnotnej stravy pre deti, ktoré trpia podvýživou.

V nasledujúcich 2 týždňoch Vám zašleme mail s detailnými informáciami o zbierke a zároveň budú všetky informácie zverejnené na www.unicef.sk v sekcii ŠKOLY, VIANOČNÁ ZBIERKA.


Stručné info ku zbierke:

Účel zbierky: Pomoc deťom v Južnom Sudáne, Nigérii, Somálsku a Jemene trpiacim podvýživou
Termín registrácie: do 26. 11. 2018 (vo výnimočných prípadoch aj neskôr)
Trvanie zbierky do pokladničiek: 2. – 15. 12. 2018 (ktorékoľvek dni v tomto čase, nie nevyhnutne po celú dobu trvania povolenia zbierky)
Zaslanie výnosu na náš účet: do 14. 12. 2018 môžete vkladať výnos zo zbierky na vybraných pobočkách bezplatne (zoznam pobočiek bude doplnený do inštrukcií k Vianočnej zbierke 2018)
Spôsob zbierky: do pokladničiek v škole/v uliciach (spôsob si vyberáte sami, nemusíte zbierkovať v uliciach)
Povolenie na zbierku:  Povolenie

V prípade, že ešte máte použiteľné pokladničky alebo neminuté pohľadnice, berte to prosím do úvahy pri objednávaní materiálu na tohtoročnú zbierku. 

 

Radi by sme Vám tiež touto cestou dali do pozornosti:

Darčeky pre život  – keď má mať darček zmysel...

Najväčšia svetová lekcia – veľmi milé 6 minútové animované video „nie len“ pre deti, ktoré populárnou formou informuje o globálnych cieľoch udržateľného rozvoja, na ktorom UNICEF partnersky spolupracoval.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na skoly@unicef.sk

Želáme krásny deň a tešíme sa na spoluprácu

Váš tím UNICEF

PREČÍTAJTE SI VIAC