Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ
© Katy Perry and Orlando Bloom

ZDRAVÉ DIEŤATKO -
TEN NAJCENNEJŠÍ DAR

Speváčka a skladateľka, Katy Perry a herec Orlando Bloom, ktorí sú zároveň aj Vyslancami dobrej vole UNICEF, privítali na svet svoju dcérku Daisy Dove Bloom.


"Sme naplnení láskou a vďačnosťou za bezpečný a bezproblémový príchod našej dcérky na svet. Uvedomujeme si, že máme obrovské šťastie a nie každý má taký krásny zážitok z príchodu svojho dieťatka na svet. V mnohých častiach sveta je stále nedostatočná zdravotná starostlivosť a každých 11 sekúnd zomiera budúca mamička alebo novorodeniatko, väčšinou z dôvodov, ktorým sa dalo predísť. Z dôvodu pandémie COVID-19 je ešte viac životov novorodeniatok v ohrození, kvôli nedostatočného prístupu k vode, mydlu, očkovaniu a liekom. Ako rodičia práve narodenej dcérky, súcítime s tými, ktorí k nim nemajú prístup viac, ako kedykoľvek predtým.
Ako Ambasádori dobrej vôle UNICEF vieme, že UNICEF je na mieste a robí všetko pre to, aby každá budúca mamička mala prístup k vyškolenému zdravotníckemu personálu. Podporou UNICEFu umožňujete novorodeniatkam bezpečný štart do života. Vaša veľkorysosť robí zázraky v životoch iných."

heartS vďakou,
Katy a Orlando

 

https://www.unicef.sk/pomocnovorodeniatkam/

 

Každé dieťa
si zaslúži
detstvo,
budúcnosť,
nádej...

PREČÍTAJTE SI VIAC

© UNICEF/UNI362239/Everett
celý článok

1 zo 6 detí žije v extrémnej chudobe

© UNICEF/UNI211047/Rudakubana
celý článok

Svetový deň umývania rúk 2020