Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ

DÔLEŽITÝ OZNAM: 2%
z daní

Milí podporovatelia organizácie UNICEF,

radi by sme Vás informovali, že v Slovenskom výbore pre UNICEF prebieha v tomto roku významná zmena - transformácia na novú právnu formu – nadáciu. Vďaka novej právnej forme bude môcť Slovenská nadácia pre UNICEF  plniť svoju misiu pomoci deťom, ktoré sa ocitli v núdzi, efektívnejšie.

Chceli by sme sa Vám úprimne poďakovať za Vaše dary vo forme 2% z daní. Veľmi si vážime, že Vám nie sú ľahostajné osudy detí žijúcich mimo Slovenska, ktorých životy sú z dôvodu vojnových konfliktov či prírodných katastrof ohrozené. Vaše dary im v mnohých prípadoch zachránili život, dali im strechu nad hlavou, pitnú vodu či nevyhnutné lieky – a taktiež nádej a vieru v dobro ľudí, vďaka ktorým nezostali v zabudnutí.

Nie príliš pozitívna správa je, že z dôvodu prebiehajúcej transformácie bude môcť naša organizácia byť opäť prijímateľom 2% z daní až v roku 2022.

V našej misii pomoci deťom samozrejme neúnavne pokračujeme ďalej a pevne veríme, že v roku 2022 budeme môcť počítať aj s Vašou pomocou.

V prípade, že máte záujem podporovať deti, ktoré sa ocitli v núdzi aj počas „prestávky 2% z daní“, budeme veľmi radi, ak si vyberiete niektorú z možností podpory našich programov na www.unicef.sk.

Ďakujeme za Vašu priazeň a želáme len to najlepšie

Tím UNICEFu

Každé dieťa
si zaslúži
detstvo,
budúcnosť,
nádej...

PREČÍTAJTE SI VIAC

© UNICEF/UN0475155/Nurullaev
celý článok

Cesta okolo sveta v kuchyni: vianočné dobroty

© UNICEF/UN0254202/Dejongh
celý článok

MY OSLAVUJEME NARODENINY, VY DOSTÁVATE DARČEKY