Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ

DÔLEŽITÝ OZNAM: 2%
z daní

Milí podporovatelia organizácie UNICEF,

radi by sme Vás informovali, že v Slovenskom výbore pre UNICEF prebieha v tomto roku významná zmena - transformácia na novú právnu formu – nadáciu. Vďaka novej právnej forme bude môcť Slovenská nadácia pre UNICEF  plniť svoju misiu pomoci deťom, ktoré sa ocitli v núdzi, efektívnejšie.

Chceli by sme sa Vám úprimne poďakovať za Vaše dary vo forme 2% z daní. Veľmi si vážime, že Vám nie sú ľahostajné osudy detí žijúcich mimo Slovenska, ktorých životy sú z dôvodu vojnových konfliktov či prírodných katastrof ohrozené. Vaše dary im v mnohých prípadoch zachránili život, dali im strechu nad hlavou, pitnú vodu či nevyhnutné lieky – a taktiež nádej a vieru v dobro ľudí, vďaka ktorým nezostali v zabudnutí.

Nie príliš pozitívna správa je, že z dôvodu prebiehajúcej transformácie bude môcť naša organizácia byť opäť prijímateľom 2% z daní až v roku 2022.

V našej misii pomoci deťom samozrejme neúnavne pokračujeme ďalej a pevne veríme, že v roku 2022 budeme môcť počítať aj s Vašou pomocou.

V prípade, že máte záujem podporovať deti, ktoré sa ocitli v núdzi aj počas „prestávky 2% z daní“, budeme veľmi radi, ak si vyberiete niektorú z možností podpory našich programov na www.unicef.sk.

Ďakujeme za Vašu priazeň a želáme len to najlepšie

Tím UNICEFu

Každé dieťa
si zaslúži
detstvo,
budúcnosť,
nádej...

PREČÍTAJTE SI VIAC

© UNICEF Choufany
celý článok

7.8.2020 - Nové správy z Bejrútu

© UNICEF/UNI356240/Baz/AFP
celý článok

UNICEF UŽ POMÁHA V BEJRÚTE

UNICEF je už v Bejrúte a pomáha deťom postihnutým následkami silnej explózie.