Výhody partnerstva

UNICEF nie je financovaný z prostriedkov OSN. Existujeme iba vďaka dobrovoľným príspevkom darcov. Podpora zo strany privátneho sektora predstavuje významný zdroj prostriedkov, ktoré môžeme využiť na realizáciu programov pomoci deťom.
 

Budujte svoju značku a odlíšte sa od ostatných

Spolupráca s UNICEF má pozitívny vplyv na vašu spoločnosť.  Zdôrazňuje vašim klientom, akcionárom a zamestnancom hodnoty, ktoré vaša spoločnosť zastáva. Staňte sa súčasťou „rodiny“ spolupracovníkov poprednej svetovej organizácie v oblasti pomoci deťom, ktorej hodnoty vyznáva a dlhodobo podporuje množstvo medzinárodne uznávaných vyslancov dobrej vôle, ako aj ďalších významných osobností z oblasti kultúry, športu, médií a politiky.  

Zaraďte sa medzi najlepších a spolupracujte s profesionálmi

UNICEF dlhodobo spolupracuje s celosvetovo úspešnými spoločnosťami, akými sú  IKEA, Procter & Gamble, UNILEVER, H&M alebo Marks & Spencer. Vďaka dôkladnému výberu partnerov a spolupráci s tými najlepšími máme možnosť zdieľať odborné znalosti a pomáhame našim partnerom rozvíjať aktivity v oblasti spoločenskej zodpovednosti, v ktorých sa chcú profilovať.

Dajte o sebe vedieť

S našim tímom skúsených odborníkov v oblasti mediálnej komunikácie dokážete realizovať spoločný projekt korporátneho partnerstva, ktorý bude mať silný komunikačný potenciál a pozitívnym spôsobom zasiahne vašu cieľovú skupinu, ako aj širokú verejnosť.

Spolupracujte s organizáciou s globálnym vplyvom

UNICEF je najväčšia celosvetová organizácia, ktorá sa stará o deti a ich práva. Pôsobí vo viac ako 190 krajinách a teritóriách sveta, pričom vo viac ako 150 aj priamo pomáha. Svojím dosahom sa tak vyrovná popredným svetovým značkám. Vďaka svojmu vplyvu realizujeme naše dlhodobé programy pomoci deťom na najvyššej úrovni - v spolupráci s vládami jednotlivých štátov, partnerskými agentúrami OSN, najväčšími mimovládnymi organizáciami sveta a množstvom ďalších partnerov v lokálnych komunitách.
 

Kontakt pre firemných partnerov

info@unicef.sk

+421 903 770 418

 


 

Naša organizácia nie je financovaná z prostriedkov OSN.

Pomáhame len vďaka vašim pravidelným, dobrovoľným príspevkom, zbierkam a pomoci našich partnerov.