Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ
© UNICEF Frank Dejongh

Vytvor výzvu
a pomáhaj

Čo sú darcovské výzvy

 

Spomínate si na „Ice bucket challenge“, počas ktorej na seba osobnosti po celom svete vylievali kýble ľadovej vody, aby podporili dobrú vec? Táto virálna kampaň z roku 2014 pomohla vyzbierať viac ako 90 mil. dolárov pre organizáciu ALS Association, ktorá pomáha ľuďom trpiacim amyotrofickou laterálnou sklerózou.

Darcovské výzvy vo svete úspešne fungujú už niekoľko rokov a teraz prichádzajú aj k nám. Máte narodeniny, výročie, svadbu a nechcete dostať kopu zbytočných darčekov? Je tu možnosť vytvoriť si výzvu a zdieľať ju so svojimi kamarátmi, rodinou, kolegami... Vy si vyberiete neziskovku, ktorej fandíte, a namiesto investície do darčekov vaši známi a priatelia podporia vášmu heart milú organizáciu.

My v UNICEFe na Slovensku budeme veľmi radi, keď sa nás rozhodnete podporiť. UNICEF pomáha deťom v núdzi na celom svete už viac ako 70 rokov. Pracujeme vo viac ako 190 krajinách a teritóriách, na tých najťažšie dosiahnuteľných miestach. Pracujeme deň čo deň, aby sme pomohli prežiť deťom, ktoré sa ocitli v núdzi. Ochraňujeme často s nasadením vlastného života ich práva, zabezpečujeme pre ne vodu, jedlo, strechu nad hlavou, lieky, vzdelanie, aby dostali šancu naplniť svoj potenciál. A nikdy sa nevzdáme...

Vytvorenie výzvy je veľmi jednoduché a nezaberie Vám viac ako 5 minút. 

 

Čo sú darovacie výzvy?
Úspešná kampaň krok za krokom

 

CHCEM VYTVORIŤ DARCOVSKÚ VÝZVU PRE UNICEF