Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ
© UNICEF/UNI275199/El-Noaimi


DOBROMAT

Pandémia COVID-19 nás všetkých prinútila nakupovať oveľa viac on-line. Vedeli ste však, že svojimi nákupmi on-line môžete pomáhať a nebude Vás to stáť ani cent navyše? Túto skvelú možnosť so sebou prináša DOBROMATFunguje od roku 2016 a do tejto aktivity je momentálne zapojených viac ako 1400 internetových obchodov - čiže je tu slušná šanca, že medzi nimi nájdete aj ten váš obľúbený. A svojim nákupom v obľúbenom obchode zároveň podporíte dobrú vec.

 

                                                         

                    Venujete niekoľko % z nákupu, nepreplatíte ani cent a podporíte dobrú vec. 

 

Ako na to, keď chcem pomáhať s DOBROMATOM?

 

Najjednoduchšie je nainštalovať si rozšírenie - pomocníka do svojho prehliadača https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat, ktoré Vám pri on-line nákupe až v 1 432 internetových obchodoch pripomenie, že môžete svojim nákupom pomôcť obľúbenej organizácii.

Ak si pomocníka inštalovať nechcete, tak je potrebné pred uskutočnením nákupu na internete ísť najskôr na stránku Dobromatu a tam si vyklikať, v ktorom obchode chcete nakupovať, a ktorému združeniu chcete svoje percentá z nákupu venovať. 

Z vlastnej skúsenosti vieme povedať, že pomocník je skutočne nápomocný a pripomenie vám možnosť darovať svoje % z nákupu bez toho, aby Vás to stálo čo i len cent navyše.

 

Ako funguje DOBROMAT?

                                                                                                                        

           

 

Každý cent nám v UNICEFe pomáha, ešte lepšie pomáhať deťom v núdzi

 

© UNICEF/UNI291541/Libório

 

ĎAKUJEME