CHCEM POMôcť
CHCEM POMôcť

Nová kolekcia vianočných
pohľadníc UNICEF 2017-2018

Síce sa online vianočné pozdravy tešia veľkej popularite, sme presvedčení o tom, že sa medzi nami stále nájdu takí, ktorí považujú tradičnú vianočnú pohľadnicu za stále čosi špeciálne a jedinečné. Preto vám aj v tomto roku ponúkame možnosť zakúpiť si vianočné pohľadnice UNICEF.

Zakúpením vianočných pohľadníc a darčekov UNICEF zašlete dobrú správu o ľudskosti hneď dvakrát – nielen vašim rodinným príslušníkom, zamestnancom či obchodným partnerom, ale aj deťom v núdzi. Pretože v každom produkte z katalógu sa skrýva nádej pre deti kdekoľvek na svete.

Naším licenčným partnerom od roku 2015 je spoločnosť Belarto, ktorá zabezpečuje všetky náležitosti spojené s výrobou, marketingom, predajom aj distribúciou pohľadníc a darčekového tovaru. 

Pre viac informácii navštívte stránku www.unicefcards.sk alebo zavolajte na číslo +421 903 254 412.

Pre každé dieťa.
Ktokoľvek ona je.
Kdekoľvek on žije.
Každé dieťa si zaslúži detstvo.
Budúcnosť.
Rovnakú nádej.

PREČÍTAJTE SI VIAC

celý článok

UNICEF sa transformuje

Valným zhromaždením Slovenského výboru pre UNICEF bola odsúhlasená transformácia z občianskeho združenia Slovenský výbor pre UNICEF (SV pre UNICEF) na nadáciu (NADÁCIA UNICEF SLOVENSKO) .

celý článok

4 roky konfliktu na východe Ukrajiny

Konflikt berie deťom nielen materiálne veci, ale zanecháva na nich aj celoživotné postihnutia. Dostupné informácie z januára až novembra roku 2017 ukazujú v priemere za týždeň jedno detské nešťastie, ktorého hlavnou príčinou sú práve nášľapné míny, explozívne zvyšky a nevybuchnutá munícia.