Nová kolekcia vianočných pohľadníc UNICEF 2017-2018

Ako ste sa cítili, keď vám niekto zaslal do poštovej schránky tradičnú vianočnú pohľadnicu? Pohľadnica s prianím prežitia šťastných a pokojných vianočných sviatkov spraví určite radosť každému a je čarovným spôsobom, ako niekomu ukázať, že vám na ňom skutočne záleží.

Síce sa online vianočné pozdravy tešia veľkej popularite, sme presvedčení o tom, že sa medzi nami stále nájdu takí, ktorí považujú tradičnú vianočnú pohľadnicu za stále čosi špeciálne a jedinečné. Preto vám aj v tomto roku ponúkame možnosť zakúpiť si vianočné pohľadnice UNICEF.

Zakúpením vianočných pohľadníc a darčekov UNICEF zašlete dobrú správu o ľudskosti hneď dvakrát – nielen vašim rodinným príslušníkom, zamestnancom či obchodným partnerom, ale aj deťom v núdzi. Pretože v každom produkte z katalógu sa skrýva nádej pre deti kdekoľvek na svete.

Naším licenčným partnerom od roku 2015 je spoločnosť Belarto, ktorá zabezpečuje všetky náležitosti spojené s výrobou, marketingom, predajom aj distribúciou pohľadníc a darčekového tovaru. 

Pre viac informácii navštívte stránku www.unicefcards.sk alebo zavolajte na číslo +421 903 254 412.

Darčeky pre život

Hľadáte tip na originálny darček? Poradíme vám.

Darčeky pre život
Čítať viac

Pravidelná pomoc

Darujte každý mesiac nádej do sveta detí a staňte sa Priateľom detí UNICEF

Pravidelná pomoc
Čítať viac

Jednorazová pomoc

Pomôžte svojim darom deťom, ktoré sa ocitli v núdzi

Jednorazová pomoc
Čítať viac