CHCEM POMôcť
CHCEM POMôcť

UPOZORNENIE: šíri sa
podvodný email

Slovenský výbor pre UNICEF takýto email neodosielal, nebol odoslaný z našich oficiálnych emailových adries (@unicef.sk) a ani z oficiálnych emailových adries iných národných výborov UNICEF (@unicef.org a pod.).

Prosíme, ani v budúcnosti nedôverujte správam, ktoré vám sľubujú veľké výhry a iné lákavé ponuky. Nereagujte na podozrivé emaily, pri ktorých si nie ste istí ich odosielateľom, a neposielajte svoje osobné a ďalšie údaje.

Nešírte a nepreposielajte tieto podvodné emaily ďalej, pretože aj tu môže spočívať nebezpečenstvo, a to napr. v pripojovaní automatických podpisov, môžete sa rovnako vystaviť nebezpečiu, že budete podozrievaní z autorstva správ. Email radšej odstráňte zo svojej schránky. 

Ďakujeme za vaše pochopenie!

Slovenský výbor pre UNICEF

 

Pre každé dieťa.
Ktokoľvek ona je.
Kdekoľvek on žije.
Každé dieťa si zaslúži detstvo.
Budúcnosť.
Rovnakú nádej.

PREČÍTAJTE SI VIAC

celý článok

Týždeň modrého gombíka štartuje 14. mája

Slovenský výbor pre UNICEF už po 14. raz organizuje celoslovenskú verejnú zbierku Týždeň modrého gombíka. Cieľom zbierky, ktorá sa bude konať 14. - 20. mája 2018, je zabezpečiť humanitárnu pomoc pre deti na Ukrajine v konfliktných oblastiach.

celý článok

4 roky konfliktu na východe Ukrajiny

Konflikt berie deťom nielen materiálne veci, ale zanecháva na nich aj celoživotné postihnutia. Dostupné informácie z januára až novembra roku 2017 ukazujú v priemere za týždeň jedno detské nešťastie, ktorého hlavnou príčinou sú práve nášľapné míny, explozívne zvyšky a nevybuchnutá munícia.