Chcem prispieť
Chcem prispieť
CHCEM PRISPIEŤ

chcem pomôcť

UNICEF bude mať narodeniny!

UNICEF bude mať 11. decembra 75 rokov. Trištvrte storočia. Už 75 rokov pomáhame deťom v tých najzložitejších situáciách a budeme aj naďalej.

Pri príležitosti našich narodenín však nečakáme žiadne darčeky, práve naopak, darčeky čakajú na Vás = našich podporovateľov. 

 

75 rokov = 75 výhier

Vďaka sponzorom súťaže sme pre Vás pripravili 75 zaujímavých cien. Niektoré sú veselé, ako napríklad vianočné darčekové balíčky Dedoles, niektoré sú zdraviu prospešné, ako napríklad balíček produktov Lunter alebo vitamínový balíček od Herbpharma & Naturamed, či poukaz na dentálnu hyginu od Family Dental Care. No a niektoré sú jednoducho chutné, ako balíčky od slovenskej firmy PURE NUTS. Kompletný zoznam cien nájdete v štatúte súťaže a postupne Vám ich budeme predstavovať aj na našich sociálnych sieťach. 

 

Ako sa môžete do súťaže zapojiť?

Do súťaže budú zaradení všetci darcovia, ktorí v období od 22.11. do 11.12.2021 podporia Slovenskú nadáciu pre UNICEF finančným príspevkom v minimálnej hodnote 3 EUR, prostredníctvom stránky www.unicef.sk. Zapojiť sa do súťaže môžte formou jednorazového príspevku, registráciou do programu pravidelného mesačného prispievania SVETOVÝ RODIČ UNICEF alebo kúpou Darčeka pre život. Darček pre život je zároveň možné niekomu DAROVAŤ - vo forme eletronického certifikátu.

 

Žrebovanie výhercov súťaže prebehne v pondelok 13.12.2021. Výhercov budeme následne telefonicky/e-mailom kontaktovať a výhry zašleme ešte pred Vianocami :-).

 

Za poskytnutie cien do súťaže ďakujeme našim sponzorom (v abecednom poradí):